De leukste rijschool van Amsterdam!

Vacature motor-instructeur (A)

Ben jij onze nieuwe collega?

Verkeersschool Caland is op zoek naar jou! Ben jij die motor-instructeur (of instructrice natuurlijk) die enthousiast en kwalitatief motorrijlessen wilt geven bij één van de grootste rijscholen van Amsterdam? Dan hebben we een match!

Laten we kennis maken

Verkeersschool Caland is al sinds 2003 mensen in Amsterdam en omstreken aan het helpen om op een prettige en veilige manier hun rijbewijs te halen. Dit doen we natuurlijk met ons energievolle team. Door altijd de laatste ontwikkelingen binnen de rijschoolbranche en lesmethodes op de voet te volgen is verkeersschool Caland altijd up to date. Zo is onze verkeerschool een van de eerste en nog steeds een van de weinige rijscholen in Amsterdam die RIS gecertificeerd is. Dat mag ook blijken uit ons bovengemiddelde slagingspercentage.

Verkeersschool Caland houdt de focus altijd op kwaliteit, goede communicatie en enthousiasme. Hierdoor heeft onze verkeerschool een enorme populariteit gecreëerd. Om deze positieve trend door te trekken zijn wij op zoek naar enthousiaste en gedreven instructeurs en instructrices die zowel parttime als fulltime ons team wilt komen versterken.

Wat we zoeken:

– Je bent in bezit van een geldig rijbewijs en natuurlijk instructiebewijs A.
– Je wilt werken als zelfstandig ondernemer, in samenwerking met Verkeersschool Caland
– Je bent sociaal, vriendelijk en communiceert goed met collega’s en leerlingen
– Je wordt enthousiast van lesgeven
– Je kunt in het weekend en in de avonduren lesgeven
– Je beheerst de Nederlandse taal in zowel woord als schrift erg goed
– Je beheerst de Engelse taal in woord goed

Wat wij bieden:

– Een werkplek bij één van de grootste verkeersscholen van Amsterdam
– Fulltime/parttime baan waarbij je zelf je agenda beheert
– Aantrekkelijke voorwaarden en een marktconforme vergoeding
– Goede koffie!

Interesse?

Wil je meer weten? Of eens kennismaken? Reageer dan gelijk op onze vacature.

020-785 57 43
info@rijschoolcaland.nl

Contactgegevens

Je kunt ons bereiken via de onderstaande contactgegevens:

Adres
Verkeersschool Caland
Meer en Vaart 162
1068 ZZ Amsterdam

Telefoon
Tijdens kantooruren: 020 785 57 43
Whatsapp: 06 24571597

E-mail
info@rijschoolcaland.nl

Rekeningnummer
NL35RABO0130265187
t.n.v. Rijschool Caland

Openingstijden kantoor
Maandag 09:30- 17:30 uur
Dinsdag 09:30- 17:30 uur
Woensdag 09:30- 17:30 uur
Donderdag 09:30- 17:30 uur
Vrijdag 09:30- 17:30 uur
Zaterdag 10:00 – 16:00
Zondag gesloten

Lestijden
Wij geven autorijles, motorrijles en scooterrijles op:

Maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur.
In het weekend geven we les van 10.00 tot 18.00 uur.

Meer dan 10.000+ geslaagden!

Meld je aan en slaag snel voor je rijopleiding bij rijschool Caland.

Wat zeggen onze leerlingen?

Bekijk hieronder ervaringen van geslaagde leerlingen bij Rijschool Caland.

Thijs R
1 review

Erg fijne rijschool, Yasin en Zafer zijn beide goede instructeurs. Examens worden ook lekker snel ingepland, had met een maand of 2 mijn AVB en AVD al ingepland.

Patrick Camara
2 reviews

Goede instructeurs! (Ik heb lessen gehad met Semanur, Yasin, Muhammet en Emre) Ze geven goede tips en goede feedback na de lessen. Voordat ik begon met rijden wist ik vrij weinig , maar na alle lessen voel ik me comfortabel tijdens het rijden.

Freek van Engelen
4 reviews

Super fijne rijschool! Ik zelf heb met Emre gereden. Veel gelachen maar buiten dat ook veel en snel geleerd. Door hem in een keer geslaagd! Echt een aanrader dus! Groetjes van Van Bommel.

Edgar Elizabeth
1 review

Hele fijne rijschool instructeurs zijn relax en duidelijk en geduldig. bedankt guys en ook de dames van de balie jullie zijn allemaal toppers!

Marjolijn Putman
4 reviews

De instructeurs Zafer en Yasin zijn geweldig! Alle rust en geduld. Goede instructies en super meedenken. De dames van de balie zijn ook geweldig! Meedenken, helpen plannen en alles binnen hun macht doen om je te laten slagen. Jullie zijn kanjers!!

Daniel Streim
4 reviews

Top rijschool! AVB en AVD in een keer gehaald! De rij instructeurs en hun collega’s zijn heel relax en professioneel! Ik kan ze 100% aanraden!

Sam Spijkerman
4 reviews

Ik wilde het examen snel halen en heb het binnen 2,5 weken gehaald bij Yasin! Top rijschool en ze hebben hun best gedaan mij het zo snel mogelijk te laten halen omdat ik een tijdje naar het buitenland ga.

Mark Kassteen
1 review

Hele prettige ervaring met het succesvol behalen van mijn motorrijbewijs. Kundige en leuke instructeurs, die je snel het vertrouwen geven om de weg op te gaan. Goede, gezellige en ongedwongen sfeer op de rijschool zelf. Staat altijd een bakkie koffie klaar. Bedankt allen!

Bekir Dogan
3 reviews

Na een dag cursus gehad te hebben voor de dag van mijn examen, werd alles heel informatief en netjes uitgelegd. Met de inzet van Emre als theoriedocent, kan ik met trots zeggen dat ik ben geslaagd voor mijn motor theorie!