Ben jij onze nieuwe collega?

Verkeersschool Caland is op zoek naar jou! Ben jij die motor-instructeur (of instructrice natuurlijk) die enthousiast en kwalitatief motorrijlessen wilt geven bij één van de grootste rijscholen van Amsterdam? Dan hebben we een match!

Laten we kennis maken

Verkeersschool Caland is al sinds 2003 mensen in Amsterdam en omstreken aan het helpen om op een prettige en veilige manier hun rijbewijs te halen. Dit doen we natuurlijk met ons energievolle team. Door altijd de laatste ontwikkelingen binnen de rijschoolbranche en lesmethodes op de voet te volgen is verkeersschool Caland altijd up to date. Zo is onze verkeerschool een van de eerste en nog steeds een van de weinige rijscholen in Amsterdam die RIS gecertificeerd is. Dat mag ook blijken uit ons bovengemiddelde slagingspercentage.

Verkeersschool Caland houdt de focus altijd op kwaliteit, goede communicatie en enthousiasme. Hierdoor heeft onze verkeerschool een enorme populariteit gecreëerd. Om deze positieve trend door te trekken zijn wij op zoek naar enthousiaste en gedreven instructeurs en instructrices die zowel parttime als fulltime ons team wilt komen versterken.

Wat we zoeken:

– Je bent in bezit van een geldig rijbewijs en natuurlijk instructiebewijs A.
– Je wilt werken als zelfstandig ondernemer, in samenwerking met Verkeersschool Caland
– Je bent sociaal, vriendelijk en communiceert goed met collega’s en leerlingen
– Je wordt enthousiast van lesgeven
– Je kunt in het weekend en in de avonduren lesgeven
– Je beheerst de Nederlandse taal in zowel woord als schrift erg goed
– Je beheerst de Engelse taal in woord goed

Wat wij bieden:

– Een werkplek bij één van de grootste verkeersscholen van Amsterdam
– Fulltime/parttime baan waarbij je zelf je agenda beheert
– Aantrekkelijke voorwaarden en een marktconforme vergoeding
– Goede koffie!

Interesse?

Wil je meer weten? Of eens kennismaken? Reageer dan gelijk op onze vacature.

020-785 57 43
info@rijschoolcaland.nl

Contactgegevens

Je kunt ons bereiken via de onderstaande contactgegevens:

Adres
Verkeersschool Caland
Meer en Vaart 162
1068 ZZ Amsterdam

Telefoon
Tijdens kantooruren: 020 785 57 43
Whatsapp: 06 24571597

E-mail
info@rijschoolcaland.nl

Rekeningnummer
IBAN Rekeningnummer: NL35RABO0130265187 t.n.v. Rijschool Caland

Openingstijden

Maandag 10:00- 16:00 uur
Dinsdag 10:00- 16:00 uur
Woensdag gesloten
Donderdag 10:00- 15:00 uur
Vrijdag 10:00- 16:00 uur
Zaterdag 10:00- 16:00 uur
Zondag gesloten

Lestijden

Wij geven autorijles en motorrijles op:

Maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur.
In het weekend geven we les van 10.00 tot 18.00 uur.